1., 2. in 3.dan tedna otroka

V ponedeljek smo v vijolični igralnici izvedli poskus s poprom in milom. Poskus smo poimenovali “čarobni poper” pri katerem smo opazovali gibanje popra ob stiku z milom. Vsak izmed otrok je samostojno izvedel poskus ter z zanimanjem opazoval premikanje popra po posodi.

V torek smo bivali na terasi, kjer so se otroci zabavali z didaktičnim materialom, ter se gibali skozi tunel. Dejavnost jim je bila zelo zanimiva in so se z nasmehom na obrazu skrivali, ter premikali skozi tunel.

V sredo pa smo preživeli dopoldne brez igrač. Igrali smo se s kartonastimi škatlami, tulci ter senzoričnimi stekleničkami. Otrokom je bilo zelo zanimivo, saj so lahko sedeli v škatlah, jih premikali po prostoru, vanje metali tulce in se skrivali.